Neem contact op

Friesland College:

Projectleider: Anneke Holwerda

Julianalaan 97
8900 AA Leeuwarden

Mail: a.holwerda@fcroc.nl

Tel: 06 23859807

Leerbedrijf
‘LF 2018 FC DO IT!’

Mail: m.morssinkhof@fcroc.nl
Tel: 06 36127689

Contactpersonen LF2018 namens de scholen

Marieclaire Bartmann

Marieclaire Bartmann

OP&I (Internationalisering)

Tel: (088) 060 2721
M.C.Bartmann@fcroc.nl

Goos Karsten

Goos Karsten

Cios, school voor Sport & Bewegen

Tel: (088) 060 2938
anke.visser@fcroc.nl

Abel Veldman

Abel Veldman

School voor Techniek & Technologie

Tel: (088) 060 2697
A.Veldman@fcroc.nl

Marjolijn Brouwer

Marjolijn Brouwer

D’Drive, school voor Creatieve industrie & Pedagogisch werk

Tel: (088) 060 2793
M.Brouwer@fcroc.nl

Rudolf Winius

Rudolf Winius

School voor Zorg, Sevice & Welzijn

Tel: (088) 060 2662
R.Winius@fcroc.nl

krista Jansen

krista Jansen

School voor Commercie & Dienstverlening

Tel: (088) 060 2731
K.Jansen@fcroc.nl

Mieke Morssinkhof

Mieke Morssinkhof

LF2018 DO IT!

Tel: (088) 060 3224
W.j.j.hoekstra@fcroc.nl